MODNE BO POLSKIE

Z pewnością słyszeliście nie raz powiedzenie „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Słów tych używamy nie tylko w sytuacji, kiedy zachwalamy zagraniczne kraje czy ich krajobraz, lecz możemy wykorzystać je również w odniesieniu do mody, gdzie tendencją jest zachwyt nad tym, co wygląda i brzmi „światowo”, zapominając często o tym, ile ciekawych i wartych uwagi marek działa na naszym rynku.

Przyjrzyjmy się zatem ubraniom i dodatkom „Made in Poland” i sami oceńmy, które z nich mogą lub powinny na stałe zagościć w naszej szafie 😉

THE ODDER SIDE
Prostota górą! The Odder Side to połączenie współczesnego designu i dobrej jakości. Kolekcje tej marki charakteryzują się stylowym wyglądem oraz są odpowiednie na każdą okazję: do pracy, szkoły, na wyjazd za miasto, jak i leniwy lub super pracowity dzień. I co najważniejsze – każda kolekcja to zestaw różnych części garderoby, które stanowią klasyczną i ponadczasową bazę.

fot. @the_odderside

MOLEHILL

Marka tworząca dodatki, głównie torebki, wykonane z naturalnych materiałów. Projektanci Molehill wierzą, że wysiłek i czas włożony w stworzenie produktu daje wspaniałe rezultaty. Stawiają na rzemiosło i precyzję, ponieważ to one mają wpływ na estetykę oraz wytrzymałość przedmiotów. Nic więc dziwnego, że marka szybko zyskała grono zadowolonych odbiorców 😉

fot. @molehill_goods

Loft37

Czy mieliście kiedykolwiek okazję samodzielnie zaprojektować jakąś część garderoby? Jeśli nie, spróbujecie swoich sił i stwórzcie buty marzeń. Wystarczy wybrać model, fakturę i kolor skóry oraz ulubione dodatki, a nawet wyhaftować swoje inicjały. Te małe dzieła sztuki z metką Loft37, to oczywiście 100% „Made in Poland”.

fot. @loft37.pl

Na koniec mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

Jeszcze więcej modowych inspiracji oraz pomysłów na udaną stylizację, a wszystko dzięki najnowszej wersji aplikacji ilsho.
Nowy, przejrzysty layout i jeszcze bardziej intuicyjny system – idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Sprawdźcie koniecznie:

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ilsho/id1137465889

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ilsho.app

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *